záhlavý.png
starspng.png
starspng.png
starspng.png
starspng.png
starspng.png
starspng.png

REBORN JE MÁ VÁŠEŇ

Vítejte na mých stránkách
Jsem milovnicí tvůrčích prací a panenek, tak jsem spojila oba tyto koníčky v jeden, a snažím se tvořit realistická miminka (panenky) podle svých představ, ale i vašich.

Jestli si budete chtít nějaké miminko „adoptovat“ či si nechat udělat miminko na zakázku i podle fotografíi, tak neváhejte mě kontaktovat.

Pokud si u mě miminko adoptujete či necháte vyrobit na zakázku budu moc ráda, když mi pak napíšete vzkázek či hodnoceníčko do "Návštěvní knihy" - stačí jen rozkliknout a objeví se tabulka, kam vzkázek písnete. Je to dobré i pro další mé potencionální zákazníky...

Bohužel nejsem zdatná fotografka a ani nemám moc dobrý fotoaparát (jen takový klasický starší cca 6let Panasonic Lumix), takže fotky nejsou vůbec profesionálně provedené jako třeba na Ebay, kde mají miminka vyfocené, tak aby vypíchli klady a skryli zápory.

Miminka jsou udělaná s láskou a každé z nich je originál a nenajdete stejné na celém světě, protože vše je dělané ručně, kromě kitu. Miminka jsou vyrobena v nekuřáckém prostředí a bez domácích zvířat. Miminka jsem dělala pro svoji vlastní potřebu jako takový domácí hobby koníček. Ze začátku jsem si myslela, že si jich udělám jen pár pro sebe, ale moc mě baví jejich výroba a tak jsem se vzhledem k menším prostorám našeho bytu se rozhodla pro prodej nějakých miminek z mé sbírky. Ale mohu se pokusit vyrobit miminko na zakázku podle vašich představ a Vámi zvoleného kitu.

Doufám, že se s mými miminky budete radovat, tak jako já se svými. Budu ráda, když občas nakouknete, třebas se vám nějaké miminko zalíbí natolik, že si ho koupíte. Určitě budu s výrobou miminek pokračovat, takže budu vkládat nová a nová miminka

Poslat zprávu

Návštěvnost


starspng.png
starspng.png
starspng.png
starspng.png
starspng.png
starspng.png
zápatípng.png
Na veškerý obsah těchto stránek se vztahují autorská práva...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one