záhlavý.png
starspng.png
starspng.png
starspng.png
starspng.png
starspng.png
starspng.png

REBORN JE MÁ VÁŠEŇ

Rubriky

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8205"
velký díky patří paní Lucince, má fakt zlaté ruce, vykouzlila mi nádherné miminko úplně jako živé, jen se nadechnout.
jste ohromná kouzelnice, přeji vám mnoho a mnoho takto spokojenýc zákaznic jako jsem já. mějte se moc krásně a zase se vám ozvu .-)
po jaké době se dočkám odpovědi ???
Dobrý den Lucinko, moc vám děuji za tak nádhern dvojčátka, úplně jako živá, máte neskutečně šikovné ruce. je vidět, že do miminek dáváte srdíčko. úžasná práce .-)
ještě jednou vám moc děkuji Lenka
Dobrý den, když mi píšete přes - poslat zprávu, tak vás poprosím o naspání správného emailu, či vůbec nějakého emailu, kam vám mohu odepsat. děkuji vám všem co mi píšete, ale není v mých silách odepsat na zprávu kde není uvedený váš mail.
Milá Lucie, dnes mi pošta dovezla malého Moritzka a stále se na něj nemohu vynadívat, jak se Vám moc povedl. Je jako živý, jeho roztomilý šibalský úsměv mne neskutečně nabíjí a musím se také potom usmívat:-) Jste moc šikovná a je vidět, jak moc vás tato krásná práce baví. Přeji vše nejlepší a ještě jednou veliký dík. Zdraví Jarmila z Pardubicka.
Děkuji za krásné děťátko N a za příjemnou komunikaci s Vámi.Jste umělkyně.Děkuji,E.
Dobrý den všem mým milím návštěvnicím mých stránek, nebojte stále miminka vyrábím, jen nemám čásek obnovovat a aktualizovat své stránky, ale po vánocích se na ně chystám .-)))

Poslat zprávu

Návštěvnost


starspng.png
starspng.png
starspng.png
starspng.png
starspng.png
starspng.png
zápatípng.png
Na veškerý obsah těchto stránek se vztahují autorská práva...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one